Ptákoviny Florenc

Na Poříčí 1063/33, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:00. So: 10:30 - 18:30.
Ne: 12:30 - 18:30.
+420 720 980 920

Naše další prodejny

  • Václavské náměstí 64, Praha 1 Muzeum
  • Křižovnická 8, Praha 1 Staroměstská
  • Jaromírova 3, Praha 2 Karlovo Náměstí
  • Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov Anděl
  • Lublaňská 52, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Dukelských hrdinů 18, Praha 7 Vltavská
  • Rumunská 21, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Pekařská 12, Brno
  • Divišova 757/1, Hradec Králové
Půjčovna kostýmů

Zkušenosti zákazníků

Pepa  Perfektní a velmi široký výběr, rychlé doručení, mohu jen doporučit!

Všechny zkušenosti

HAVAJSKÁ PÁRTY: Tipy na nejlepší dekorace a doplňky

Chcete mít originální párty venku na zahradě, na chatě nebo třeba i na vodě? Havajská párty k létu zkrátka patří a přináší nespočet možností, jak se pobavit s rodinou i přáteli. Proměňte se v havajskou tanečnici a buďte neodolatelná. Zábava v havajském stylu, tematický večírek či vodácký výlet. Havajské kostýmy využijete zkrátka kdykoliv. Nezapomínejte na to, že smích prodlužuje život.

Vzhůru na „Havaj“

Pokud se na Havaj z finančních důvodů nedostanete, nemusíte být smutní. Letní párty jako tematický večírek ve stylu havajských tanečnic vám vše vynahradí. Stačí obléknout vhodný kostým, který je nejen mimořádně sexy, ale také pohodlný a originální. Bez čeho se rozhodně neobejdete? K havajské párty rozhodně patří moře, sladké ovoce, exotické koktejly a samozřejmě také kostýmy. Moře v České republice bohužel nenajdete, ale písčitou pláž ano. Třeba takové Máchovo jezero na první pohled připomíná pláž u moře.

Důležitou součástí jsou havajské věnce na krk. Jsou barevné, veselé, přímo z nich čiší ta opravdová prázdninová pohoda. Věnce dokonale podtrhnou image každého pozvaného hosta. Havajské věnce mohou sloužit nejen jako pestrá a originální dekorace, ale také jako odměna pro nejlepšího tanečníka.

Na dekoracích záleží

Léto je v plném proudu a představuje ideální období pro letní párty. Udělejte si „Havaj“ s přáteli a vsaďte nejen na dokonalé kostýmy, ale také dekorace. Nafukovací palma a nafukovací banán navodí ideální atmosféru. Havajské košile pro pány a květiny do vlasů pro dámy. Aby byla pohoda naprosto dokonalá, nezapomeňte na havajský slamák a výborné koktejly doplní havajská brčka. Všechny tyto drobnosti navodí ideální atmosféru. Byla by škoda nevyužít teplých letních nocí k zábavě, která jen tak nekončí. Navíc tyto kostýmy můžete využít třeba v zimě při vánočním večírku nebo na narozeninové oslavě.