Ptákoviny Florenc

Na Poříčí 1063/33, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:00. So: 10:30 - 18:30.
Ne: 12:30 - 18:30.
+420 720 980 920

Naše další prodejny

  • Václavské náměstí 64, Praha 1 Muzeum
  • Křižovnická 8, Praha 1 Staroměstská
  • Jaromírova 3, Praha 2 Karlovo Náměstí
  • Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov Anděl
  • Lublaňská 52, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Dukelských hrdinů 18, Praha 7 Vltavská
  • Rumunská 21, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Pekařská 12, Brno
  • Divišova 757/1, Hradec Králové
Půjčovna kostýmů

Zkušenosti zákazníků

Dáša  Opravdu nevšední zboží, zajímavé a vtipné kostýmy! Kouzelný obchod, mohu všem doporučit přijít se aspoň podívat!

Všechny zkušenosti

Kanada, jak se patří, aneb osvědčené žertíčky

Co přesně si představit pod pojmem kanadská noc? Určitě to znáte z dětství, zejména pak z táborů a škol v přírodě. Jde o žertíčky, které nikdo nečeká. Tato hra odjakživa baví děti i dospělé a všichni se při ní řádně pobaví. Chcete do této hry zasvětit své děti nebo kamarády? Dáme vám pár tipů, jak na to. 

Každý se může nachytat

Kanadská noc je poměrně známá. S Kanadou to však nemá nic společného. Ti, kteří jezdili na tábory nebo lyžáky určitě věcí, o co se jedná. V noci, kdy všichni spí, někteří jedinci připraví nachytávky a pasti v podobě poměrně neškodných schválností. Mezi ty nejčastěji používané patřila zubní pasta natřená na klice, modřící bonbóny či špinící mýdlo. A to je jen základní výčet toho, co vše je vlastně možné druhým provést. 

Kanadské žertíky však mohou mít mnoho podob a nemusí se odehrávat pouze ráno po probuzení. Velmi originálním nápadem jsou třeba nesfouknutelné svíčky. Tyto svíčky hoří stále, i když se oslavenec sebevíc snaží. Chcete-li ještě více přitvrdit, pořiďte umělé hovínko, smradlavé bombičky nebo falešné zvratky. Ačkoliv je to už trochu nechutné, svůj účel to splní dokonale. Ovšem pozor, slabším povahám to nemusí udělat úplně dobře. 

Legrace musí být

Kanadské žertíky dokážou někomu pořádně zvednout mandle. Práskací kapsle do cigaret skutečně vyděsí. Moucha v kostce ledu způsobí pořádný poprask a možná i velký křik dotyčného. A co takové bonbóny s česnekovou příchutí. To je teprve síla a vězte, že málokomu budou chutnat. 

V kanadské noci zkrátka nesmí chybět ptákoviny a srandičky. Tyto žertovné předměty snadno seženete v „ptákovinách“ a můžete tak být připraveni. Nikdy nevíte, kdy se objeví ta správná příležitost. Oslavy narozenin, tábory, různé akce a zábavy, nebo třeba svatby.