Ptákoviny Florenc

Na Poříčí 1063/33, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:00. So: 10:30 - 18:30.
Ne: 12:30 - 18:30.
+420 720 980 920

Naše další prodejny

  • Václavské náměstí 64, Praha 1 Muzeum
  • Křižovnická 8, Praha 1 Staroměstská
  • Jaromírova 3, Praha 2 Karlovo Náměstí
  • Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov Anděl
  • Lublaňská 52, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Dukelských hrdinů 18, Praha 7 Vltavská
  • Rumunská 21, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Pekařská 12, Brno
  • Divišova 757/1, Hradec Králové
Půjčovna kostýmů

Zkušenosti zákazníků

Klárka  Velmi vstřícný personál, zboží jsem potřebovala doručit ze dne na den, abych jej měla přichystané na oslavu. Vše přišlo na čas a v pořádku.

Všechny zkušenosti

USA Párty: Sledujte volbu nového amerického prezidenta ve velkém stylu

Také se chystáte sledovat volbu nového amerického prezidenta v přímém přenosu a chcete si tento okamžik užít ve velkém stylu? Letos 8. listopadu proběhne volba již 45. prezidenta Spojených států. Žhavými kandidáty jsou Donald Trump a Hillary Clinton. Vybraný kandidát tak nahradí Baracka Obamu, jehož funkční období skončí v lednu příštího roku. A protože jsou volby skutečně na spadnutí, bude toto téma stále aktuálnější. Zajímá vás politika? I když je USA daleko, volba prezidenta ovlivní celý svět. Navíc důvodu k oslavám a večírkům není nikdy dost, co třeba toto datum využít k setkání s přáteli a udělat si párty na oslavu nového prezidenta USA?

Dekorace typické pro USA

Jak vypadá vlajka USA, ví téměř každý. A právě je ta se může stát symbolem vaší oslavy. Zajímavostí je, že vlajka USA se neskládala vždy ze 13 střídajících se červeno-bílých pruhů a 50 bílých hvězd, které se nachází na modrém pozadí. První vlajka spatřila světlo světa již v roce 1775 a od té doby se vystřídalo celkem 28 různých typů. Americká vlajka se skládá, stejně jako česká, ze tří barev – z modré, červené a bílé. Nezapomeňte také na stylové dekorace s potiskem americké vlajky a na jednorázové nádobí, které je mimořádně praktické. Nemusíte se obávat, že vám jej někdo rozbije a navíc i to lze sehnat ve stejném designu. 

Párty a americkém stylu

Pozvali jste přátele, společně budete sledovat volbu nového amerického prezidenta. Aby byl mejdan opravdu důstojný, nesmí chybět dobré jídlo a pití. Papírové talířky a papírové kelímky nahradí nádobí. Papírové ubrousky na utření jsou základ. Jako dekoraci doporučujeme vsadit na modré a bílé balónky, originální rozety a spirály, konfety hvězdy a další doplňky s potiskem americké vlajky. A pokud to chcete pojmout skutečně stylově, dejte si na hlavu typický americký kovbojský klobouk s flitry. Zábava může začít.