Ptákoviny Florenc

Na Poříčí 1063/33, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:00. So: 10:30 - 18:30.
Ne: 12:30 - 18:30.
+420 720 980 920

Naše další prodejny

  • Václavské náměstí 64, Praha 1 Muzeum
  • Křižovnická 8, Praha 1 Staroměstská
  • Jaromírova 3, Praha 2 Karlovo Náměstí
  • Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov Anděl
  • Lublaňská 52, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Dukelských hrdinů 18, Praha 7 Vltavská
  • Rumunská 21, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Pekařská 12, Brno
  • Divišova 757/1, Hradec Králové
Půjčovna kostýmů

Zkušenosti zákazníků

Kuba 

Díky tomuto obchodu jsem objevil své doposud skryté hobby a to je pořádání tématických večírků! Pokaždé objevím něco nového a získám další inspiraci.

Všechny zkušenosti

BLOG

Dekorace na Halloween

Halloween je už za rohem a je potřeba si ho pořádně užít a oslavit ho. Aby ale měl tu správnou atmosféru a lidi o něm mluvili ještě po zbytek roku, tak je potřeba aby byl nezapomenutelný. A co je potřeba kromě skvělých lidí, hudby, jídla a pití? No samozřejmě … (Celý text)

Kostým sestřička

Kostým sestřičky je základním kostýmem, který nesmí nikdy chybět na kterékoliv párty. Od zdravotní sestřičky, po sexy sestřičku až k zombie sestřičce, která dokáže být velmi nebezpečná! V našem obchodě najdete všech… (Celý text)

Nová půjčovna kostýmů v Brně

Půjčovna karnevalových kostýmů Brno V naší nově otevřené pobočce v centru Brna nabízíme také službu půjčovny kostýmů. Na výběr nabízíme stovky druhů karnevalových kostýmů pro dospělé i pro děti. Velmi oblíbené… (Celý text)

Kde koupit kostým Mikuláše v Brně

Trojici anděla, čerta a Mikuláše není potřeba dlouho představovat. Mikuláš má u nás dlouhou tradici a jako dítě se s ním setkal snad každý z nás. Skoro každý má někde zasunutou vzpomínku na to, jak roztřesen&yacu… (Celý text)

Párty s motivem Příšerky s.r.o.

Také se rádi bojíte? Příšerky s.r.o je oblíbená animovaná rodinná komedie, která baví i děsí dospělé a děti. Ve skutečnosti však žádné hrůzy neočekávejte. Strašidla jsou navíc hodná a sv&yac… (Celý text)

Mikulášské kostýmy a jejich tradice

Každý rok vždy v předvečer svátku svatého Mikuláše chodí ulicemi Mikuláš, čert a Anděl, aby přinesli dětem nadílku a také poukázali na to, zda byli hodné nebo zlobivé. Je to velmi hezká tradice, která má své koř… (Celý text)

Movember, aneb knírky a kníry pro dobrou věc

Každý rok první listopadový den začíná tradiční charitativní akce Movember, k jejíž příležitosti si muži nechávají narůst knír na podporu výzkumu prevence rakoviny prostaty a varlat. Tuto akci propagují známé osobnosti… (Celý text)

Tipy na sexy dárky pro budoucí ženichy

Budoucí ženich si zaslouží skutečně originální dárek. Máme pro vás tipy na sexy dárky pro budoucího ženicha, který pobaví a udělá rozlučku nezapomenutelnou. Rozlučka se svobodou by měla stát za to. Paradoxně muži si tuto událost vět… (Celý text)

Návod na správný halloweenský make-up

Chcete vystrašit své přátele a užít si halloweenské oslavy na maximum? Základem úspěchu je nejen samotný kostým, ale také hororový make-up. Pokud rádi sledujete horory v televizi, pak vězte, že správný make-up dělá opravdu ho… (Celý text)

Historie lampiónů v kostce

Lampiónové průvody máme všichni spojené s období socialismu. Naši rodiče chodili na tyto průvody povinně. Papírové lampiony však zcela nezmizely a naopak tato tradice znovu ožívá. Jen si vzpomeňme na oblíbené lampiony přán&ia… (Celý text)

Kanada, jak se patří, aneb osvědčené žertíčky

Co přesně si představit pod pojmem kanadská noc? Určitě to znáte z dětství, zejména pak z táborů a škol v přírodě. Jde o žertíčky, které nikdo nečeká. Tato hra odjakživa baví děti i dospělé a všichni se při ní řádně pobav&iac… (Celý text)

5 nezbytných doplňků pro kabaretní tanečnice

Když se řekne kabaret, každý si představí něco jiného. Kabaretní tanečnice, Moulin rouge a krásné kostýmy tanečnic. Průkopníkem kabaretu je právě Francie, jež se stala doslova kolébkou módy, luxusních parfémů, kosmetiky, dobrého v&… (Celý text)