Ptákoviny Florenc

Na Poříčí 1063/33, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 10:30 - 18:30,
Ne: 12:30 - 18:30
+420 720 980 920

Naše další prodejny

  • Václavské náměstí 64, Praha 1 Muzeum
  • Křižovnická 8, Praha 1 Staroměstská
  • Jaromírova 3, Praha 2 Karlovo Náměstí
  • Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov Anděl
  • Lublaňská 52, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Dukelských hrdinů 18, Praha 7 Vltavská
  • Rumunská 21, Praha 2 I. P. Pavlova
  • Pekařská 12, Brno
  • Divišova 757/1, Hradec Králové
Půjčovna kostýmů

Zkušenosti zákazníků

Eliška K.  Podobný sortiment jsem zatím nikde neviděla, jsem naprosto unešená! Vybavila jsem dceru na tábor a vybrala jsem i vtipný dárek pro švagra.

Všechny zkušenosti

BLOG

Rozlučka se svobodou

Čím praštěnější, tím lepší! Tak zní heslo, kterým se zde řídíme u rozlučky se svobodou. V posledních letech se tyto oslavy dostávají do popředí. I přes velký nárůst počtu rozluček v českých končiná… (Celý text)

St. Patrick's Day

Den svatého Patrika je kulturní a náboženský svátek, který se slaví každoročně 17. března jako vyjádření úcty patronovi Irska. Svatý Patrik byl dle pověr tím, kdo přinesl do Irska křesťanství. (Datum 17.3. připadá na Patrikovo &uacu… (Celý text)

Kostým indián

Kostým indiána je naprostou klasikou všech maškarních párty večírků. Zazáříte na večírku laděném do téma divokého západu i na kostýmové párty s volnou tématikou. Pro zastánce opravdové … (Celý text)

Kostým upír

Kostým upíra patří mezi ty, které nikdy nevyjdou z módy. Je to klasika, která se jen tak neomrzí. Zabodujete v něm na jakékoliv party, obzvláště na Halloween. Další výhodou tohoto kostýmu je, že je takzvaně UNISEX, mohou s… (Celý text)

Rozlučka trička

Rozlučka se svobodou je tradiční oslava na počest nevěsty či ženicha. Většinu času se slaví jeden dlouhý večer, protáhnutý až do hodin ranních. Stejně tak jako je na rozlučkách se svobodou důležitá dekorace v podobě balónků, girland, praporků apod. Stejně tak … (Celý text)

Šerpa pro nevěstu

Pokud chcete být módní nevěsta a mít tu nejlepší rozlučku se svobodou, tak zajisté potřebujete mít i svou vlastní šerpu, určenou speciálně pro Vás. Není to pouze skvělý doplněk, ale je to i zaručení, že vás nikdo ten d… (Celý text)

Kostým čarodějnice

Ať už vás čeká karneval, tematická rodinná oslava, nebo Halloween, není základnějšího kostýmu než kostým čarodějnice. Pod pojmem čarodějnice si každý představíme nejrůznější druhy klobouků, plášťů, šatů a doplňk… (Celý text)

Dekorace na Halloween

Halloween je už za rohem a je potřeba si ho pořádně užít a oslavit ho. Aby ale měl tu správnou atmosféru a lidi o něm mluvili ještě po zbytek roku, tak je potřeba aby byl nezapomenutelný. A co je potřeba kromě skvělých lidí, hudby, jídla a pití? No samozřejmě … (Celý text)

Kostým sestřička

Kostým sestřičky je základním kostýmem, který nesmí nikdy chybět na kterékoliv párty. Od zdravotní sestřičky, po sexy sestřičku až k zombie sestřičce, která dokáže být velmi nebezpečná! V našem obchodě najdete všech… (Celý text)

Nová půjčovna kostýmů v Brně

Půjčovna karnevalových kostýmů Brno V naší nově otevřené pobočce v centru Brna nabízíme také službu půjčovny kostýmů. Na výběr nabízíme stovky druhů karnevalových kostýmů pro dospělé i pro děti. Velmi oblíbené… (Celý text)

Kde koupit kostým Mikuláše v Brně

Trojici anděla, čerta a Mikuláše není potřeba dlouho představovat. Mikuláš má u nás dlouhou tradici a jako dítě se s ním setkal snad každý z nás. Skoro každý má někde zasunutou vzpomínku na to, jak roztřesen&yacu… (Celý text)

Párty s motivem Příšerky s.r.o.

Také se rádi bojíte? Příšerky s.r.o je oblíbená animovaná rodinná komedie, která baví i děsí dospělé a děti. Ve skutečnosti však žádné hrůzy neočekávejte. Strašidla jsou navíc hodná a sv&yac… (Celý text)

Mikulášské kostýmy a jejich tradice

Každý rok vždy v předvečer svátku svatého Mikuláše chodí ulicemi Mikuláš, čert a Anděl, aby přinesli dětem nadílku a také poukázali na to, zda byli hodné nebo zlobivé. Je to velmi hezká tradice, která má své koř… (Celý text)

Movember, aneb knírky a kníry pro dobrou věc

Každý rok první listopadový den začíná tradiční charitativní akce Movember, k jejíž příležitosti si muži nechávají narůst knír na podporu výzkumu prevence rakoviny prostaty a varlat. Tuto akci propagují známé osobnosti… (Celý text)

Tipy na sexy dárky pro budoucí ženichy

Budoucí ženich si zaslouží skutečně originální dárek. Máme pro vás tipy na sexy dárky pro budoucího ženicha, který pobaví a udělá rozlučku nezapomenutelnou. Rozlučka se svobodou by měla stát za to. Paradoxně muži si tuto událost vět… (Celý text)

Návod na správný halloweenský make-up

Chcete vystrašit své přátele a užít si halloweenské oslavy na maximum? Základem úspěchu je nejen samotný kostým, ale také hororový make-up. Pokud rádi sledujete horory v televizi, pak vězte, že správný make-up dělá opravdu ho… (Celý text)

Historie lampiónů v kostce

Lampiónové průvody máme všichni spojené s období socialismu. Naši rodiče chodili na tyto průvody povinně. Papírové lampiony však zcela nezmizely a naopak tato tradice znovu ožívá. Jen si vzpomeňme na oblíbené lampiony přán&ia… (Celý text)

Kanada, jak se patří, aneb osvědčené žertíčky

Co přesně si představit pod pojmem kanadská noc? Určitě to znáte z dětství, zejména pak z táborů a škol v přírodě. Jde o žertíčky, které nikdo nečeká. Tato hra odjakživa baví děti i dospělé a všichni se při ní řádně pobav&iac… (Celý text)

5 nezbytných doplňků pro kabaretní tanečnice

Když se řekne kabaret, každý si představí něco jiného. Kabaretní tanečnice, Moulin rouge a krásné kostýmy tanečnic. Průkopníkem kabaretu je právě Francie, jež se stala doslova kolébkou módy, luxusních parfémů, kosmetiky, dobrého v&… (Celý text)